Суспільство

У Кропивницькому суд не підтримав екоактивістів у боротьбі за Лісопаркову

. 1809

27 січня Ленінський районний суд Кропивницького відмовив у задоволенні позову ГО “Озеленення” про скасування рішення міськради про зміну цільового призначення ділянки 6 гектарів у Лісопарковій: з зеленої зони на забудову будинками. Зокрема, багатоповерхівками.

 

83495166 10212414289231316 3062505419432787968 o

Про це повідомила у фейсбуці очільниця ГО “Озеленення” Надія Паливода.

- В задоволенні позову відмовлено. Суд послався на те, що процедурою внесення змін до генерального плану передбачено громадські слухання і громадськість нібито ще матиме можливість ознайомитися з інформацією про те, що в неї відбирають 6 гектарів Лісопаркової, - написано в пості.

ГО “Озеленення” подало позов до суду на дії міської ради, яка прийняла рішення про зміну цільового призначення цієї ділянки (з зеленої зони на забудову будинками) без інформування громадськості. Як зазначили у ГО, рішення по Лісопарковій прямо на сесії вніс з голосу депутат Максим Линченко, міський голова поставив питання на голосування, за яке проголосували депутати.

- Забудовник - Сергій Тарасов (ТОВ “Желен і К”), той самий, який збудував 20-поверхову "пізанську вежу" біля "Ацинуса", а потім просто заморозив будівництво, - пише Надія Паливода. - Ділянка в Лісопарку - в оренді в "Желен і К" з 2011 року.

Нагадаємо, екоактивісти в Кропивницькому торік навіть влаштовували акцію-пікнік проти забудови Лісопаркової.

Фото з фейсбук-групи "Озеленення Кропивницький"

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама