Суспільство

У Кропивницькому без зміни цільового призначення на місці кінотеатру створюють магазин (ФОТО)

. 5017

Днями колишній кінотеатр “Зоряний” обгородили парканом, загнали туди техніку, і почали роботи. Наразі там планують розташувати супермаркет "Маркетопт".  У екоактивістів, міської влади і бізнесменів різне бачення ситуації.

zo

Відомо, що земельна ділянка під об’єктом по Великій Перспективній, 27 в 2005 році передана в оренду комерційній структурі на 49 років. Цільове призначення цього об’єкта і земельної ділянки – під об’єкт соціальної, культурної інфраструктури, кінотеатр.

Міський голова неодноразово критикував створення супермаркету в приміщенні кінотеатру.

-З приводу будівництва супермаркета в кінотеатрі «Зоряний» депутати висловили свою позицію. Не підтримали зміну цільового призначення цього приміщення! І власники не можуть не знати цієї позиції! Ми сто разів, протягом кількох місяців, наголошували, що тут не може бути магазину. Поряд музеї, дитяча поліклініка, про які можна говорити вантажівки з продуктами?
Не зважаючи на це, порушуючи закон, бізнесмени вже обгородили кінотеатр парканом, загнали сюди техніку, і почали роботи! До нас ніхто не приходив і не проводив жодних перемовин. А коли прийшла робоча група з міськради, щоб вияснити, хто працює, сміливих поспілкуватись не знайшлось.
Це ніщо інше, як свавілля! Сподіваюсь здоровий глузд переможе, а на ситуацію звернуть увагу правоохоронні органи,- написав міський голова на своїй фейсбук-сторінці.

Першими на появу паркану біля театру відреагували екоактивісти"Озеленення Кропивницький", яких занепокоїло, що дерева довкола можуть знищити.

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов висловив занепокоєння подальшою долею зелених насаджень біля будівлі колишнього кінотеатру “Зоряний”. Застереження підприємцям зберегти дерева він озвучив під час апаратної наради, повідомили в пресслужбі міськради.

- Днями у соціальних мережах з‘явились фото, де біля колишнього кінотеатру “Зоряний” нові власники чи орендарі приміщення обнесли парканом дерево. Громадськість стурбована через можливе його знесення, - зауважив Андрій Табалов. - Застерігаю підприємців не робити дереву шкоду, дослухатися до мешканців міста. Адже магазинів у місті вистачає, а от дерева регулярно то зносять, то отруюють. І все заради того, щоб було видно вивіску або рекламу.

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці екоактивістка Надія Паливода, за словами керуючої мережею "Меркетопт" Марини Марченко, дерева біля будівлі "Зоряного" спилювати не будуть.

 "Ми законодавчо наразі нічого не порушуємо", - коментує пані Марченко позицію фірми.

zor2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама