Суспільство

Селище Нове приєдналось до Кропивницького

. 2394

На сесії селищної ради розглянули фінальне рішення про приєднання селища Нове до Кропивницького.

nove

Нагадаємо, раніше сесію намагалися зібрати декілька разів, але не було кворуму. 24 грудня на Новому депутати не проголосували за приєднання до Кропивницького натомість запропонували внести до проєкту доповнення, а 10 січня проголосували за доповнення до плану заходів про добровільне приєднання.

Сьогодні, 28 січня, на початку засідання селищний голова Сергій Денисенко повідомив, що присутній 21 депутат. Спочатку вони затвердили бюджет селища. 

Депутати запропонували розглянути і проголосувати поправки до рішення про приєднання, громада виступила проти, адже одна з поправок відтерміновує об’єднання до 1 березня.

Згодом депутати проголосували за проєкт "Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення".

-Депутати підтримали волю громади про приєднання до Кропивницького. Ми повинні забезпечити такі перехідні умови і такі стосунки між владою і громадою, щоби люди затвердили свої сподівання на краще і отримали позитивний результат,- каже очільник міста Андрій Райкович.- Люди хочуть, щоб соціальні гарантії та адміністративні механізми вирішувались ефективніше та швидше, мова йде про ЦНАП. Люди хочуть, щоб бюджет розвитку був ефективнішим. Все це було покладено в основу бюджетного забезпечення селища, але воно працювало з дефіцитом бюджетом. На сьогодні ми адаптуємо бюджет в загальноміський і будемо спільно жити єдиними інтересами.

За рішенням селище приєднається до міста 1 березня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама