Суспільство

Микола Шевчук підтвердив факт перебування на лікарняному

. 1893

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua  Микола Шевчук підтвердив факт перебування на лікарняному Микола Шевчук на лікарняному, 23 лютого повідомив портал «Весь Кіровоград».

"Сьогодні на адресу керівництва ради надійшов лист від Миколи Шевчука, відправлений 16-го лютого. У листі Микола Тодорович повідомляє, що він із 15 лютого знаїходиться на лікарняному. Нагадаємо, що у п'ятницю, 17-го лютого відбулася сесія обласної ради, яка своїм рішенням звільнила Миколу Шевчука із посади головного лікаря.

Таким чином, виступаючи перед депутатами, Микола Тодорович знаходився на лікарняному. Тепер виникає кілька питань: Чи правомірним було звільнення головного лікаря, який знаходився на лікарняному? Чому Микола Тодорович вдався до методу "лікарняного" замість того, щоб захищати своє право на посаду у суді? Чи дійсно листа було відправлено напередодні сесії і хто виписував лікарняний листок? На ці та інші питання відповідь, очевидно, з'явиться найближчим часом», пише видання.

Микола Шевчук підтвердив «Гречці» факт перебування на лікарняному.

«Я прошу не оприлюднювати діагноз, щоб нікого не підставляти. Ймовірно, лікування затягнеться», - розповів «Гречці» екс-головний лікар Кіровоградської обласної лікарні Микола Шевчук.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама