Суспільство

У Знам’янці хочуть встановити меморіальну дошку загиблому під Іловайськом

. 2181

У Знам’янці хочуть встановити меморіальну дошку загиблому на Сході України Дмитру Цуркану.

 

Як повідомляють на сайті міської ради, 27 січня відбулося чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Розглянули питання про встановлення меморіальної дошки – пам’ятного знака на фасаді будівлі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» на честь увічнення пам’яті колишнього учня школи, загиблого у бою під Іловайськом Цуркана Дмитра Володимировича.

-В ході засідання учасники заслухали інформацію доповідачів згідно порядку денного, визначилися з порядком дій та заходів, спрямованими на вирішення питання щодо встановлення меморіальної дошки Дмитру Цуркану,- йдеться в повідомлені.

Відповідальним за реалізацію визначених в ході засідання завдань, надали відповідні доручення.

curkanbigДовідка. Народився Дмитро Цуркан 14 вересня 1979 року. Навчався у Загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3 у м. Знам’янка, яку закінчив у 1996 році.

Протягом 2001—2014 років працював в слідчих підрозділах ГУМВС України в м. Києві. У 1997 році вступив до національної академії внутрішніх справ України на факультет підготовки слідчих та криміналістів, яку закінчив у 2001 році та отримав диплом з відзнакою.

З жовтня 2001 року по травень 2014 року працював слідчим в УМВС України в Одеській області.
В часі війни — старший інспектор, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».

29-го серпня 2014-го загинув під час виходу з Іловайського котла «зеленим коридором» при обстрілі російськими десантниками біля села Горбатенко.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама