Суспільство

Олександрія планує перехід на квартальні котельні

. 1647

В Олександрії планують перехід на квартальні котельні. Адже через зношеність трубопроводу щороку виникає все більше поривів під час запуску тепла.

img top

Як повідомляють на сайті міської ради, під час наради 29 січня директорка КП «Теплокомуненерго» Грибачова доповіла про технічні аспекти, орієнтовну вартість будівництва модульних котелень та під’єднання їх до інших комунікацій, а також можливість опалення житлових і соціальних об’єктів від твердопаливних котелень.

На попередній нараді визначили чотири мікрорайони, в яких доцільно перейти на квартальні котельні.
Перший мікрорайон – це будівництво котельні для ДНЗ №16. Тим споживачам, які знаходяться на одних тепломережах із садочком, у тому числі, силовим структурам і районній бібліотеці, рекомендують перейти на індивідуальне опалення, йдеться в повідомленні.

Наступний мікрорайон: будинки по вул. Захисників України, Бульварній і Діброви (в районі військової частини і школи №19). Керівнику твердопаливної котельні, що опалює міську лікарню №1 запропонують опалювати відповідні об’єкти.

Аналогічна ситуація з багатоповерхівками в районі дитячої лікарні по вул. М.Грушевського і вул. Зерваницького. Також ПП «Каярд» запропонують опалювати будинки від котельні міської дитячої лікарні.

Останні, проблемні з точки зору технічних можливостей є: Палац урочистих подій і багатоповерхівки по пр. Соборному №43,45, які знаходяться біля річки Березівки, оскільки на цій території відсутня можливість прокладання газових мереж. Тож відповідне питання більш детально вивчатиме КП «Теплокомуненерго».

Також пані Грибачова назвала вулиці, на яких необхідна 100% заміна трубопроводів до початку опалювального сезону. Це вул. Перспективна від вул. Братської до вул. Шевченка; вул. Діброви від вул. Братської до вул. 6-го Грудня; вул. Григорія Усика від вул. Братської до вул. Григорія Сокальського.

Надалі запросять керівників твердопаливних котелень, які забезпечують теплопостачання закладів соціальної сфери, для обговорення вищевказаних пропозицій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама