Суспільство

Кабмін вніс зміни до процедури надання субвенції на підтримку розвитку ОТГ

. 2157

 

Уряд затвердив зміни до порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад.

3753 na chto pojdut dopolnitelnye dokhody byudzheta oblasti v 2020 godu

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України, що і розробило відповідний проєкт постанови.

Зокрема, зміни стосуються напрямку «здійснення інших заходів щодо об’єктів комунальної форми власності, які є важливими для посилення спроможності територіальної громади, забезпечення належного рівня безпеки та цивільного захисту», що дозволить ОТГ подавати на погодження проєкти за цим напрямком виключно у разі утворення економії бюджетних коштів за підсумками проведення процедур закупівель та/або фактично виконаних робіт.

- Це сприятиме ефективному використанню коштів субвенції, наданої з державного бюджету місцевим бюджетам на формування відповідної інфраструктури комунальної власності сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, - повідомляють в міністерстві.

Таким чином, ОТГ будуть спрямовувати кошти субвенції на стратегічно важливі проєкти, які посилять спроможність громад, а дрібні (невеликі) закупівлі для покращення основних фондів комунальної власності будуть здійснювати за рахунок залишкових коштів від економії попередніх напрямків.

Ілюстрація з вільних джерел

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама