Суспільство

З вересня прийматимуть старшокласників лише шість шкіл Олександрії

. 3745

 

Рішення про навчання учнів у старших класах прийняли 30 січня на засіданні виконкому в рамках змін у законодавстві про освіту.

knigi shkola starsheklas 0

Про це повідомляє Олександрійська міська рада.

Так, з 1 вересня 2022 року здобуття загальної середньої освіти будуть забезпечувати (у складі одного закладу або окремо): початкова школа – заклад освіти І ступеня; гімназія – ІІ ступеня та ліцей – ІІІ ступеня.

Заклади, що будуть мати ІІІ ступінь, визначалися з урахуванням результатів олімпіад та ЗНО, кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.

Щоб дати можливість учням, які цього року навчаються у 10-11 класах, закінчити свою школу, зміна типу та назви закладів відбудеться у 2021 році.

- Відповідно до рішення виконкому з 1 вересня 2020 року лише шість шкіл будуть набирати учнів до 10-11 класів. Це: гімназія ім.Т.Г.Шевченка, НВК №9,17, колегіум, ЗНЗ №10 та ліцей інформаційних технологій. Таким чином відповідні заклади будуть забезпечувати освіту третього ступеня, - повідомляють у міськраді. - Зниження ступенів решти закладів не спричинить скорочення педагогічних працівників, зміни відбудуться лише в кількості годин.

Крім виконання вимог законодавства, оптимізація існуючої мережі закладів загальної середньої освіти має забезпечити підвищення якості профільної освіти.

Фото uk.etcetera.media

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама