Суспільство

Перевізникам пропонують безкоштовний відеоконтент про різноманітні куточки України

. 1510

Медіапроєкт Ukrainer пропонує перевізникам безкоштовний відеоконтент про різноманітні куточки України, після випадку з російським серіалом.

84300567 10156650104386363 5626876129534017536 n

-Найдовша подорож в Україні – від Ужгорода до Маріуполя – громадським транспортом триває приблизно 30 годин. Ми готові надати понад 30 годин відео з різних куточків України, що розповідають історії мешканців нашої країни, зафіксовані національні свята у різних регіонах, серію "Амбасадори" з відомими українцями, що показують свої рідні міста, серію коротких відео про різноманітні куточки України, яка вже кілька років транслюється в потягах “Інтерсіті+” та аеропортах Києва та Львова,- йдеться в повідомленні.

Ukrainer готові надати безкоштовне відео водіям, власникам компанії-перевізника, пасажирам.

Для цього необхідно заповнити форму.

-Упродовж тижня ми підготуємо усі наші відео для можливості запису на флешку і перегляду у вашому транспортному засобі і спробуємо зробити майбутні поїздки пасажирів приємнішими та змістовнішими,- повідомили у виданні.

Нагадаємо, конфлікт з водіями автобусу "Львів-Запоріжжя" стався 27 січня, коли Ярина Чорногуз разом з подругою поверталися з похорону її хлопця - боєць 10-ї гірсько-штурмової бригади Микола Сорочук загинув на Донбасі від кулі снайпера.

Волонтерки попросили водія вимкнути російський серіал, а після того, як він за згоди інших пасажирів відмовився це зробити, вони залишили салон автобусу, повідомляє ВВС.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама