Суспільство

25 ялинок прикрасили центральний стадіон Кропивницького (ФОТО)

. 3827

Вчора, 1 лютого, у центрі Кропивницького з’явилась нова алея. На території стадіону «Зірка» висадили 25 ялинок.

derr1

Ініціатор заходу - директор ФК «Зірка» Сергій Кашуба просив не називати це акцією, а вважати флешмобом, мовляв «акційно» опікуватись здоров’ям та екологією неможна.

- Давайте називати це флешмобом, адже екологія і здоров’я не може бути акцією, - говорить Кашуба.

У скільки обійшовся цей флешмоб, організатор не повідомив, проте розповів, що ці дерева залишились після новорічних свят у одного з підприємців, який намагається впровадити у нашому місті традицію купувати на свята живі дерева, а не зрубані.
– Це можливість дати людям задуматись, що живі дерева кращі за мертві. І цю новорічну традицію зі зрубаною ялинкою та дідом Морозом, ліпше втілювати по іншому. Давайте зробимо так, щоб цей флешмоб продовжувався і не лише на території основної футбольної арени області. Нехай перед кожним маєтком, будинком люди висаджують дерева, - закликає Кашуба.

Учасники заходу діти та батьки дошкільного закладу №73 «Червона квіточка» розповідають, що спершу висадили ялинку на території садочка і охоче відгукнулись на чергову ініціативу. Обіцяють, що доглядатимуть за висадженими деревами.
- Спершу ми придбали таку ялинку разом з батьками і висадили на території дитячого садочку, а потім нам запропонували посадити такі ж ялинки на території стадіону. Таким чином ми привчаємо дітей любити природу, шанувати її і долучатись до подібних заходів, - розповіла Ольга Сібіберт, мати п’ятирічного Даміра, вихованця дитсадка «Червона квіточка».

- Я прийшов, щоб посадити свою ялинку і щоб у нас було гарно. Я буду приходити до неї, - говорить і сам Дамір.

derr2

Запросили до участі у висадці дерев і військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго. Організатори вважають це елементом патріотичного виховання, самі ж військові грають за футбольну команду полку і є частими гостями стадіону. Стверджують, що охоче відгукнулись на пропозицію долучитись до доброї справи.
- Сьогодні я прийшов зі своїми друзями військовослужбовцями полку, з якими граємо у полковій футбольній команді «Кропивницький». Оскільки ми постійно граємо на цьому стадіоні і нам надають таку можливість, ми просто не могли лишитись осторонь і не взяти участь в цьому заході,- говорить Сергій Волков, військовослужбовець 3-го окремого полку.

derr3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама