Суспільство

Не продасть друга за газ: нардепа запросили в гості до пенсіонерки яку він образив (ВІДЕО)

. 14582

Сьогодні, 2 лютого, в Аджамці Кропивницького району відбулась «сходка» сельчан. Люди виступили на захист сусідки – Любові Павлівни Колючої, якій в ефірі ток-шоу нардеп від «Слуги Народу» Євгеній Брагар порадив продати собаку елітної породи, аби знайти кошти на сплату за газ.

babcia1

Сама Любов Павлівна каже, ситуація стала для неї дуже неприємною. Подзвонила в ефір, адже не розуміє, чому має плати за доставку газу, адже газ проводили власним коштом. І хоч пенсіонерка отримує субсидію, вона не покриває навіть витрат за спожитий газ. Цієї зими з комунальними виплатами ще складніше, адже жителька Аджамки нещодавно потрапила до лікарні і через це накопичились борги.

Саму пропозицію нардепа пенсіонерка прослухала, про неї розповіли сусіди. Вважає, такими словами депутат сам себе осоромив.

Любов Павлівна показала журналістам "Гречки" свого Шарика – 14-річного дворового пса. Жінка живе сама, має понад 30 років трудового стажу, частину з якого пропрацювала в інфекційному відділенні лікарні.

babcia2

Зі зростанням цін на газ багато, хто в селі перейшов на дрова, розповідає сільська голова Аджамки Тетяна Зайченко, а для тих, хто користується газом це матеріально тяжко і запрошує депутата приїхати до них в гості, аби побачити як насправді живуть люди.

«Бо може їм та з Києва не зовсім видно», - каже пані Тетяна.

Публічно за дії свого депутата вже вибачилась партія, сам нардеп пояснив, що невдало сформулював думку, а сьогодні зателефонував і Любові Павлівні, аби перепросити.

«Вибачався. Казав, що то не мені були адресовані слова. Бог з ним, хай вже так і буде», - розповідає пенсіонерка.

Деталі на відео:

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама