Суспільство

До березня на Попова планують перенести водопровід аби не заважав будувати магазин

. 3018

До березня забудовник має термін на перенесення водопровідної труби на ділянку з тепломережами на Попова.

 pop8

Будівельний паркан почали зводити торік 

Про це “Гречці” повідомив мешканець будинку по вул. Попова, 9, корп. 2 Станіслав Селін.

Нагадаємо, торік в листопаді по вулиці Космонавта Попова, 9/2, почали встановлювати паркан, щоб згодом збудувати магазин та медичний центр. Однак місцеві жителі виступили проти будівництва, оскільки на ділянці знаходяться інженерні комунікації.

84690077 1562269967244638 5728808738693840896 n copy

- Є велика загроза залишитися без опалення і води. В найближчий час очікується перенос нашого водопроводу, - каже чоловік.

Кропивничанин боїться, що через перенесення водопроводу мешканці Попова, Пацаєва, Жадова можуть залишитися без опалення взимку.

Проте офіційний дозвіл на земельні роботи нещодавно все-таки видали в міськраді. Роботи мають здійснити з 27 січня по ніби 4 березня.

Роботи можуть розпочатися будь-коли, тому місцеві мешканці насторожі.

Крім того, у фейсбуці екоактивісти вже підняли тему зрубування зелених насаджень при зведенні адміністративно-комерційного комплексу. Навіть попри те, що комісією міськради забудовнику було вказано розмістити об’єкт із збереженням зелених насаджень. Однак при перенесенні навіть комунікацій, на який дали дозвіл, є загроза, що зелені насадження все-таки не збережуть, вважають активісти.

“Гречка” слідкуватиме за ситуацією і надалі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама