Суспільство

Підземні контейнери для сміття пропонують створити у приватному секторі Кропивницького

. 3223

Міський голова Кропивницького вкотре підняв питання про створення заглиблених контейнерів для сміття в місті.

 

1479404800 1 foto copy

Нагадаємо, у 2017 підприємство анонсувало, що у Кропивницькому можуть з’явитися підземні контейнери для сміття за 4 тисячі євро. Конструкції скорочують кількість інших контейнерів, мають привабливий вигляд, а бетонна чаша споруди не пропускає залишки сміття до ґрунту.

Проте проект так і не реалізували. Як зазначили у 2018 представники підприємства, зіткнулися з кількома перепонами. Перша - відсутність своєчасного співфінансування, адже проект, який презентували, передбачав залучення нами інвестиційних коштів у розмірі 70% і 30% - з Державного екологічного фонду ОДА. Друга - відсутність можливості швидко отримати в оренду земельні ділянки під заглиблені контейнери, що є обов’язковою умовою для початку робіт з їх будівництва. У лютому 2019 підприємство вкотре обіцяло шукати шляхи розміщення таких контейнерів.

Сьогодні, 3 лютого, міський голова Андрій Райкович висловив свою думку щодо можливих місць розташування таких контейнерів.

- Мене зараз переконують, що вони неформатні для нашого міста. Але є місця наприклад на вулиці Київській. Ми можемо там мати заглиблену площадку і вивозити сміття одноразово і не буде того безладу, який ми маємо у парковій зоні. Це селище Нове, де ми можемо ці площадки ставити. Приватний сектор, у нас також збирає у великій кількості сміття. Коли ми рухаємось в сторону Балашівки, там є контейнерний майданчик під залізницею, там біля кладовища захаращена територія, - сказав Райкович.

Він звернувся до "Екостайлу" - підприємства, яке займається вивозом сміття, аби найближчим часом йому озвучили план роботи щодо сучасних методів прибирання сміття в місті.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама