Суспільство

Шість підприємств Кропивницького забезпечили торік 14% надходжень всього бюджету міста

. 2294

 

Назвали бюджетоформуючих платників Кропивницького в 2019 році. 

hroshi

Як повідомляє Кропивницьке управління ГУ Державної податкової служби у Кіровоградській області, за критерії оцінювання взяли насамперед суми сплачених податків саме до бюджету міста, кількість створених робочих місць, розмір середньої заробітної плати по підприємству та відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів до бюджетів всіх рівнів. Крім того, виокремлено саме підприємства приватної форми власності, які не фінансуються з бюджету.

Так, за 2019 рік до бюджету міста 3871 юридичних осіб та 12102 фізичних осіб – підприємців забезпечили надходжень податків і зборів у сумі - 1412 млн грн. Ця сума перевищує минулорічні надходження на 225 млн грн або 19%, при цього найбільшу питому вагу в загальних надходженнях, а це майже 70% займає податок з доходів фізичних осіб, якого протягом минулого року надійшло 988 млн грн.

Найбільший внесок в наповнення бюджету міста у 2019 році зробили:
ПАТ НВП «Радій», ТДВ «М'ясокомбінат Ятрань», ПРАТ «Кіровоградобленерго», ТОВ «Вересень плюс», АТ «Ельворті», АТ «Гідросила».

- Завдяки надходженням цих шести підприємств забезпечено 14% надходжень всього бюджету міста Кропивницький за 2019 рік, - повідомляють податківці. - Крім значного внеску в наповнені бюджету на цих підприємствах працевлаштовано 7633 особи, що становить 9% від кількості робочих місць, створених підприємствами та установами міста, які отримують в середньому 10,4 тис. грн на місяць.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама