Суспільство

У 2020-му на Кіровоградщині планують відремонтувати 56 дорожніх об’єктів

. 2004

 

Цьогоріч заплановано відремонтувати 56 об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Кіровоградщини за кошти обласного дорожнього фонду.

IMG 5496

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

За словами директора ДП "Агентство місцевих автомобільних доріг" Анатолія Зорькіна, відповідно до нових вимог, лише 20% від загальної суми коштів необхідно спрямовувати на експлуатаційне утримання доріг, а 80% – на поточний середній і капітальний ремонт. Ділянки доріг, що ремонтуються повинні мати протяжність не менше 5 км.

Також при підготовці переліку об’єктів врахували маршрутний принцип – у першу чергу включено дороги до опорних шкіл та до інших соціально важливих закладів. Акцент зробили на капітальному ремонті 11 штучних споруд – мостів і шляхопроводів.

Усього до переліку, що фінансуватиметься за рахунок субвенції, передбаченої для області на 2020 рік, включено 56 об’єктів. Загальний обсяг передбаченої субвенції складає 715 млн 413 тис. грн.
Також затвердили перелік об’єктів доріг місцевого значення, які ремонтуватимуть за рахунок залишку коштів територіального дорожнього фонду, який утворився станом на 1 січня 2020 року внаслідок економії. Залишок складає понад 177 млн грн. У цьому переліку 22 об'єкти.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама