Суспільство

В поліції Кіровоградщини анонсували набір громадськості до інформаційно-дорадчої ради

. 2094

 

Інформаційно-дорадча рада з питань поліцейської діяльності запрацює цьогоріч у березні.

 11 02

Про це повідомляє поліція Кіровоградської області.

Як відомо інформаційно-дорадча рада з питань поліцейської діяльності створюється в структурі відомства у рамках впровадження на території області пілотного проєкту «Модель Головного управління Національної поліції».

Новий дорадчий орган в обласному главку поліції створюється за підтримки стратегічних партнерів із Консультативної Місії Європейського союзу за прикладом впровадження європейської моделі співпраці з громадськістю Community Policing.

- Його завдання: отримання представниками громадянського суспільства інформації про результати роботи поліції загалом та за окремими аспектами діяльності, надання пропозицій з покращення роботи щодо поглиблення взаємодії з громадськістю, протидії злочинам та правопорушенням, підтримання правопорядку та посилення превентивних заходів, - повідомляють у поліції.

Наразі до складу робочої групи дорадчого органу запрошують увійти охочих представників інститутів громадянського суспільства. Детальніше з положенням можна ознайомитися за посиланням. А до 16 лютого 2020 року треба надіслати на електронну адресу ГУНП в області: hromadske.rada12@gmail.com заяву на участь та перелік визначених положенням відомостей та документів.

Довідкову інформацію також можна отримати за номерами телефонів: 066-774-95-25, 066-423-01-60.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама