Суспільство

В ОТГ Кіровоградщини можуть з’явитися фронт-офіси

. 953

 

Мінсоцполітики презентувало модель розміщення фронт-офісів у регіонах, що має полегшити подачу документів для оформлення соціальних виплат.

 1483445

Про це повідомляє міністерство.

“Наша мета – максимальна легкість і доступність соціальних сервісів для українців. Саме тому ми запроваджуємо модель фронт-офісів – центрів, в яких люди можуть подати документи на оформлення соціальних виплат та послуг. Суть фронт-офісу - територіальна доступність до людини – в перспективі такі послуги будуть надаватися в кожній ОТГ. На розвиток фронт-офісів в регіонах ми передбачили 150 млн грн у 2020 році”, - каже міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

За її словами, мешканці більше 70% новостворених ОТГ країни не мають змоги швидко поруч з домом подати документи, їм часто доводиться їхати 20-70 км “в район” для отримання адміністративних послуг соціального характеру. Існуюча мережа ЦНАПів та фронт-офісів не охоплює у межах 10 км радіусу 12 млн населення.

Тому міністерство пропонує відкривати фронт-офіси в усіх ОТГ та готове за кошти Світового Банку сприяти забезпеченню їх комп’ютерною технікою для підсилення спроможності громад з розвитку цих сервісів.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама