Суспільство

Кропивницький планує звернутися до уряду про скасування тарифу на розподіл газу

. 4860

 

Секретар міськради Кропивницького Андрій Табалов анонсував можливе звернення місцевого депутатського корпусу до Кабміну про скасування тарифу на розподіл газу.

13193a0fc0c0c10029d3d0dad8

Фото з вільних джерел

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

- З 1-го січня українці почали отримувати дві платіжки за газ. Тепер за його доставку ми сплачуємо окремо. Із соцмереж видно, що ці додаткові платіжки за транспортування газу викликали шок у споживачів. Думаю, у кожного з нас виникло резонне питання: якщо транспортування - це не частина цієї послуги, то яким чином газ повинен потрапляти до кінцевого споживача? - написано в пості. - Тому найближчим часом вважаю доречним ініціювати звернення до уряду з вимогою скасувати цей безглуздий тариф на транспортування. Переконаний, більшість депутатського корпусу міської ради підтримає таку ініціативу. Українці повинні платити за комунальні послуги, які споживають!

Нагадаємо, для жителів Кіровоградщини з початку року вартість тарифу на розподіл газу складає 1,02 грн/кубометр. Варто відзначити, що і раніше в структурі тарифу за газ була складова за розподіл газу, яку нині і виокремили в новий тариф.

Відзначимо також, що міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявив у ефірі “Свободи слова” на ICTV, що в уряді наразі працюють над створенням єдиної платіжки за газ, аби не було окремих платіжок.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама