Суспільство

НКРЕКП введе нові механізми визначення мінімальної плати за послуги розподілу газу

. 3180

 

Нацрегулятор обіцяє найближчим часом реалізувати нові механізми визначення мінімальної плати за послуги розподілу для споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

 10262a3cc20702605d0c04138bc9c991 0 copy

Про це НКРЕКП повідомила на своєму вебсайті.

Нові механізми вже напрацьовані.

Раніше представники “Кіровоградгазу” пояснювали, що розрахунок тарифу на розподіл газу відбувається за групами споживачів, визначених Кодексом газорозподільних систем. І навіть при неспоживанні газу доведеться сплачувати певну суму коштів. 

Про те, що люди, які не користуються газопостачанням, але матимуть можливість скористатися цим в будь-який момент це зробити сплачуватимуть за це мінімальну ціну, розповів сьогодні, 7 лютого, під час години запитань до уряду в парламенті міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель.

Нагадаємо, з січня 2020 року плата за розподіл природного газу для споживачів визначається окремо від вартості газу. Споживачі отримують дві платіжки. Для жителів Кіровоградщини вартість тарифу з розподілу газу складає 1,02 грн/кубометр на перше півріччя 2020 року.

Натомість Кропивницький планує звернутися до уряду про відміну окремої платіжки за розподіл газу.

 Ілюстрація 104.ua

Поширюйте

Коментуйте


Реклама