Суспільство

На зламі: у Кропивницькому відкрили мандрівну інтерактивну виставку (ФОТО)

. 2120

У Кропивницькому наразі відбувається презентація мандрівної інтерактивної виставки «На зламі» про змін в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

 zl1

Виставка «На Зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.

84248412 180218786543898 8555952016185098240 n

Виставка фокусується на порушенні прав цивільного населення під час війни. І торкається загальних змін у житті звичайних людей з 2014 року і дотепер.

Представили 13 інформативних стендів і один інтерактивний.

zl15

- В першу чергу, хочемо, щоб винні за злочини перед цивільним населенням були притягнуті до відповідальності, - каже співавтор виставки Антон Удовенко. - Зараз багато чуємо у новинах про проблеми військових, дуже багато проблем цивільних, як наприклад, нестача води, відсутність визнання статусу полонених, відсутність належної допомоги внутрішньо переміщеним особам їх не так часто згадують. У виставці ми хотіли показати, що ці проблеми нагальні, вони існують на шостому році війні, і їх потрібно вирішувати.

zl6

За словами Антона, кожен стенд розповідає про кожен аспект проблем цивільного населення від страху перед війною, про розрив сімейних зв‘язків, внутрішню міграцію, полон і проблему бачення атомізації суспільства, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.

- На стендах задокументовані історії близько 30 опитаних людей з 2014 року, - додав Антон.

Виставку вже показали у Києві, Дніпрі, у Донецькій та Луганській областях.

Під час відкриття показали відеоісторії постраждалих, які опинилися у полоні свавілля бойовиків «Л/ДНР».

Відвідати виставку можна з 7 лютого до 10 березня у залі гуманітарних наук, ІІІ поверх обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського.

 zl

zl2

zl3

zl4

zl5

zl8

zl7

zl9

zl13

 

zl10

Поширюйте

Коментуйте


Реклама