Суспільство

Голова Кіровоградської ОДА презентує уряду план об’єктів будівництва на 2020 рік

. 4536

 

Наступного тижня кожен голова облдержадміністрації презентує Кабміну перелік будівництва та капітального ремонту шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

unnamed 1 

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

За словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, до наступного тижня у кожного керівника ОДА має бути конкретний план області з переліком всіх об’єктів та доріг до них. В кожному регіоні за своєчасний старт і реалізацію проєкту “Велике будівництво” відповідають голови облдержадміністрацій. Програма “Велике будівництво” стартує з 1 березня.

- Ми починаємо масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні. З боку Уряду ми забезпечимо регіони всім необхідним, щоб будівництво почалось вчасно. Головна задача керівників ОДА - це вчасна координація діяльності з профільними міністерствами та відомствами та координація роботи на містах, - сказав Олексій Гончарук.

Він пояснив, що загальна логіка програми “Велике будівництво” дуже проста. У кожної області має бути узгоджений з Міністерством розвитку громад та територій перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати протягом року. До 14 лютого всі області мають узгодити перелік об’єктів на будівництво з Мінрегіоном в рамках ДФРР, який для багатьох є основним джерелом фінансування.

Окремо області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. В пріоритеті - дороги до опорних шкіл та лікарень.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама