файно

Суспільство

У Кропивницькому з’явиться площа закоханих

. 10713

У День Святого Валентина, 14 лютого, на площі перед міськрадою з’являться святкові локації і тематичні фотозони.

 

25049 1200x800 2

Так площа виглядала торік, а нині організатори анонсують нові тематичні інсталяції 

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Вже зранку, у п’ятницю тут пригощатимуть гарячими напоями та смаколиками від місцевих виробників, діятиме святковий ярмарок. На згадку можна буде зробити світлини на фоні святкових фотоінсталяцій. Фотозона, обіцяють організатори свята, гармонійно відображатиме усі пори року кохання.

- Кохання має свої прекрасні пори року: свою весну, літо, осінь та зиму. Хтось згадає як вперше закохався навесні, хтось порине у палкі спогади кохання літньої пори, а хтось пригадає осінню та зимову атмосферу справжніх почуттів. Згадайте своє перше кохання, знайдіть свою пору року та завітайте на нашу площу закоханих, - звернулася до містян заступниця начальника управління молоді та спорту міської ради Катерина Черкасська.

Протягом дня на площі лунатимуть сучасні українські та всесвітні хіти про кохання. Крім того, працюватиме відкритий мікрофон, завдяки якому закохані зможуть освідчитися один одному.

А о 17.30 площа перед міською радою перетвориться на романтичну локацію «Поцілунок двох сердець».

- Запрошуємо всіх містян призначити побачення своїй коханій людині саме на цей час у цьому казковому місці, - анонсують у міськраді.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама