Суспільство

У Кропивницькому презентували новітнє обладнання для дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО)

. 2888

На базі 26-ї школи в інклюзивно-ресурсному центрі №3 працюють інтерактивні підлога та дошка. Це інноваційне корекційне обладнання для роботи з дітьми в контексті інклюзивної освіти.

p5

Як працює новітнє обладнання, закуплене для спецкласів школи та ІРЦ №3 показали сьогодні, 12 лютого, керівникам освітніх закладів міста та журналістам.

За словами начальниці управління освіти міської ради Кропивницького Лариси Костенко, обладнання було закуплено за кошти освітньої субвенції.

- Не у всіх містах таке обладнання є. Інтерактивна підлога, дошка, де встановлене програмне забезпечення, що допомагає надавати корекційну допомогу нашим діткам, - каже Лариса Костенко.

Вартість - близько 260 тисяч гривень.

Приміром, за допомогою інтерактивної підлоги, діти можуть звуконаслідувати тварин, грати у футбол.

- Контент інтерактивної дошки направлений на розвиток слухового апарату, уяви, пам'яті. Також це психологічне розвантаження - каже директор ІРЦ №3 Юрій Воронов.

Контент підлоги протягом місяця ще буде доповнено 130 іграми. Натомість за допомогою інтерактивної дошки вивчають, наприклад, літери.

Також у ІРЦ працює сенсорна кімната. Її ще працівники ІРЦ називають кімнатою розслаблення, для зняття стресу, агресивності.

- До нас потрапив хлопчик, який кусав вчительку. Як з'ясувалося дитина дуже чогось боїться. Ми домовилися, якщо він чогось починає боятися, то приходить до нас, - каже Вікторія Токова.

Довідково: Працює інклюзивно-освітній центр з липня минулого року. За цей час фахівці ІРЦ провели близько 500 консультацій з батьками та обстежили 50 дітей, аби визначити комплексно розвиток та освітні потреби дитини. У ІРЦ працюють дефектологи, психологи, логопеди, реабілітолог.

p

p1

p2

p6

p7

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама