Суспільство

Школи Кіровоградщини можуть долучитися до проєкту з медійної грамотності

. 1309

 

До участі у всеукраїнському проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» запрошують школи з райцентрів, ОТГ, селищ, сіл, міст і містечок, крім обласного центру.

84446451 2852561238142454 635285066771070976 o

Як повідомляють організатори - Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), відбір учасників триває з 7 по 25 лютого.

Учителі-учасники проєкту пройдуть навчання з інфомедійної грамотності та одержать матеріали для інтеграції відповідних навичок у свої уроки. Ціль проєкту – навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Наразі в проєкті бере участь уже 400 шкіл і понад 1100 вчителів з усіх обласних центрів країни. У 2019 році 15 шкіл Кропивницького приєдналися до проєкту і вже впроваджують інфомедійну грамотність на своїх уроках.

«Участь у проєкті допомагає розвинути навички інфомедійної грамотності як вчителям, так і учням. За попередніми результатами проєкту 93% вчителів вважають, що матеріали проєкту зробили уроки цікавішими, а 86% вчителів відзначають, що матеріали допомогли їм краще розкрити теми уроків. Учні-учасники проєкту краще розрізняють факти від суджень, розуміють, як працюють медіа, та вміють визначати неправдиві новини. Розвиток навичок критичного сприйняття інформації є дуже важливим для нашої країни, яка все ще перебуває у стані інформаційної війни», – розповіла менеджерка проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність» Любов Васильчук.

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі. При відборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявкам від колективу вчителів зазначених предметів, які бажають долучитись до проєкту та на їхню мотивацію.

Детальніше про відбір до проєкту та анкета-заявка за посиланням http://l2dua.com/.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама