Суспільство

Верховній Раді вкотре запропонували створити програму радіаційного та соцзахисту мешканців Кіровоградщини

. 1174

12 лютого у Верховній Раді відбулись парламентські слухання на тему протиракової боротьби в Україні. Виступив там і голова Кіровоградської ОДА, розказавши про проблеми онкохвороб в області, повідомляє пресслужба.
Нагадаємо, за даними медстатистики у 2018 році показник захворюваності в області із розрахунку на 100 тисяч населення перевищив середній в Україні і склав 475 осіб.

Щоб підвищити ефективність протиракової боротьби, Андрій Балонь виступив з ініціативою сформувати концепцію загальноцільової програми радіаційного та соціального захисту мешканців Кіровоградщини та розробити державну програму боротьби з онкологічними захворюваннями, розраховану на 10 років, із урахуванням проблемних питань. Під час виступу він також запросив членів профільного комітету провести виїзне засідання в Кропивницькому.

Створення подібної програми не нова ініціатива. Про потребу аналогічної програми говорять роками. З подібними ідеями у парламенті минулого скликання виступали нардепи Костянтин Яриніч та Олександр Горбунов.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама