Суспільство

У Помічній музичну школу і поліклініку розташують в одному приміщенні

. 1295

Наразі у Помічній проводять ремонт на другому поверсі приміщення поліклініки, аби розмістити там музичну школу.

playing the violin 765x510

Про це повідомив депутат Помічнянської ОТГ Юрій Безпалько. Він вважає, що таким чином порушать санітарні норми, адже вхід у медзаклад і школу буде один і діти постійно стикатимуться із пацієнтами, які можуть бути хворими на інфекційні хвороби. На думку депутата, правильно було б зробити окремі входи, але відділ культури нібито проти.

Натомість, у відділі культури такі заяви спростовують. Кажуть, попри одне приміщення, музична школа, доросла поліклініка та місце прийому матусь із малюками матимуть окремі входи.

Вікторія Яценко, начальниця відділу культури розповідає, що музична школа знаходиться в аварійному приміщенні і як тільки заснували ОТГ шукали для неї інше приміщення.

У місті є поліклініка і лікарня, які розташовувались у двох окремих приміщеннях. Зараз поліклінічне відділення вторинної ланки зараз розташувалось у вільних кабінетах лікарні вторинного рівня. Первинна ланка медицини ( сімейні лікарі – авт.) зараз займає лише перший поверх, а другий поверх - вільний.

«Депутати ще влітку вирішили передати це приміщення на баланс відділу культури, щоб розмістити там музичну школу. Входи будуть розмежовані. Зараз в приміщенні є три центральні входи і один пожежний вихід. Один вхід ми залишаємо для музичної школи, а ще два виходи ми залишаємо для первинної ланки медицини – один для дорослих, а інший – для мам із малюками, які проходять на плановий огляд. Ми дотрималися усіх санітарних норм,» - каже посадовиця.

Також зроблять все аби музика не заважала лікарям і пацієнтам.

«Наприклад, прописано, що стаціонарне устаткування, що є джерелом шуму і вібрації не може бути розміщене поряд чи над лікувальними кабінетами. Ми такого обладнання не маємо. У нас музичні інструменти не є стаціонарними, є класи музичних дисциплін де музичні інструменти не використовують. А класи з інструментами – фортепіано, гітара і скрипка – ми не розміщуватимемо безпосередньо над лікувальними кабінетами. До того ж у будівлі хороша звукоізоляція і інструменти не перевищують допустимий рівень шуму», - каже керівниця.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама