Суспільство

"Теплоенергетик" не погоджував будівництво на Попова: ділянка в охоронній зоні теплотраси

. 2258

Сьогодні, 13 лютого, по вулиці Космонавта Попова, 9/2, хотіли розпочати проведення земляних робіт, аби перенести водні комунікації. Проти виступили мешканці сусідніх будинків.

pop8

На місце подій прибула патрульна поліція. Між представниками підприємця і мешканцями ставались словесні суперечки.

Нагадаємо, власник ділянки Роман Сидоров раніше повідомляв, що на території до 300 кв м планує будувати магазин і медцентр. Місцеві жителі неодноразово виступали проти будівництва. Оскільки на ділянці знаходяться інженерні комунікації, перш ніж будуватись треба перенести водопровідні труби. На це підприємець отримав дозвіл. А от на саме будівництво - ні. 

Ситуацію "Гречці" прокоментував керівника КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник. За його словами, підприємство погоджувало частину проєкту по перенесенню водопроводу. Весь проєкт з будівлею і всім, що там має бути не погоджували.

-Є така звичайна ситуація, коли у нас просять погодити прокладання мереж. У тій частині -документів, які нам надали на погодження було лише погодження перенесення водопровідних мереж. У цій частині погодили проєкт. Саму будівлю не погоджували, оскільки вона знаходиться в охоронній зоні нашої теплотраси,- розповів Олександр.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама