Суспільство

Спецінспекція склала протокол на депутата за МАФи

. 1456

Працівник спеціалізованої інспекції Богдан Голубничий склав протокол на депутата міськради Віталія Бєлова через три МАФи, встановлені на вулиці Полтавській, 81.

 

03df3ed6 6c0e 4b90 aeff 5f8cefa87e2f

- По вул. Полтавській навпроти будинку №81 три тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності встановлювались під керівництвом депутата міської ради Віталія Бєлова. Є відео та фото фіксація. Він в свою чергу всю вину перекидає на директора підприємства "Лайнбудкір", який, так би мовити, встановлював дані конструкції. Директором цієї юридичної особи є його теща, якій 80 років. Він її від Спецінспекції ховає. І на зв'язок вона не виходить. Бєлов каже, що є якісь документи паспорту прив’язки в стінах міськради. Насправді вони відсутні. Постійно прикривається тим, що він депутат міської ради, вчиняючи незаконні дії. Почав заявляти, що він про свої дії домовився в міськраді. Це нонсенс просто. По вулиці Полтавській, 81 ці три МАФи паспортів прив’язки не мають. На момент перевірки Бєлов документи не пред’являв на МАФи, - розповів спецінспектор.

Сьогодні депутата ознайомили з протоколом, а остаточне рішення щодо ситуації має винести комісія при виконкомі.

Нагадаємо, це не перша сутичка депутата і Спецінспекції через МАФи. Зокрема у 2018 році ПП "Лайнбудкір" намагалось без дозволу спорудити кіоски за адресою Попова, 9, а інспектори намагались вручити йому протокол. Згодом Бєлов звинуватив керівника Спецінспекції Андрія Максюту у підпалі його магазинів.

Зараз на Попова, 9 відбувається інше будівництво проти якого виступають місцеві мешканці і Бєлов.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама