Суспільство

У Кропивницькому вшанували пам'ять загиблих в бою під Дебальцевим (ФОТО)

. 2531

Сьогодні, 16 лютого, бійці 3-го окремого полку спецпризначення та волонтери вшанували пам'ять загиблих  в бою під Дебальцевим у 2015 році.

 

 deb2 copy 

У Кропивницькому на Алеї почесних поховань Рівнянського кладвища, де поховано Віталія Федитника, Єпископ Голованівський та Кропивницький ПЦУ Марк провів панахиду.Вшанувати пам'ять полеглого прийшли рідні, побратими та волонтери.

Нагадаємо, 16 лютого 2015 року, група Юрія Бутусова потрапила до засідки ворога в районі Дебальцево. Бійці супроводжували колону з пораненими та загиблими, в якій з підсилення був лише один БТР і БМП. В районі Новогригорівки бронетранспортер, в якому перебували спецпризначенці та інші військовослужбовці, було підбито. Під час бою загинули капітан Юрій Бутусов, старший сержант Віталій Федитник та військовий журналіст телекомпанії «Бриз» капітана ІІІ рангу Дмитро Лабуткін.

Вадим Довгорука та Василя Беленя, які отримали серйозні травми, вдалось звільнити протягом кількох днів. Ще двох бійців обміняли згодом, один військовослужбовець спромігся втекти з ворожого полону, а Сергій Глондар та Олександр Коріньков пробули в неволі майже п’ять років.

 deb4 copy 

deb1

Поширюйте

Коментуйте


Реклама