Суспільство

У Кропивницькому туроператори готові підтримати внутрішній туризм (ФОТО)

. 7765

Сьогодні, 21 лютого, у міськраді відбулась зустріч з туристичними організаціями Кропивницького.

 8 1

Секретар міської ради Андрій Табалов повідомив представникам організацій, що нещодавно у Громадському бюджеті з’явилась нова категорія - туристичні проєкти.

87153486 597877021066009 5730003701674803200 n

- Громадський бюджет - це одна з найвдаліших ініціатив за громадською участю. Ми вирішили зробити акцент, задати вектор, які проєкти ми хотіли бачити в першу чергу - це туристичні. Вони мають 15% фінансування, це понад мільйон, - каже Андрій Табалов.

Представники турагенцій, туристичних організацій, екскурсоводи розповіли, що їм цікавий внутрішній туризм.

87172075 576099259788087 304670832355966976 n

- Деякі туристи просять тури вихідного дня. Для області ця тема цікава, - каже представниця турагенції Join up Наталя.

Також на зустріч завітала Тетяна Волинець заступниця голови ОДА, вона повідомила, що у травні презентують туристичні продукти Кіровоградщини всій країні.

- Нам треба тури вихідного дня, подієвий туризм у нас розвинений, багато фестивалів. Але їм треба зробити ребрендинг. До нас проситься “Гогольфест”, говорили сьогодні про “Кропфест”, - каже Тетяна Волинець.

Представниця агенції «Терра Нова» розповіла, що туристів цікавлять екскурсії по області, сплави.

Світлана з турагенції SkyFull розповіла, що мали досвід організовувати тури вихідного дня на ранчо. Каже, попит є, але, наприклад, розмістити школярів в одному готелі у Кропивницькому не можуть.

На відсутність готелів та хостелів присутні звернули увагу. Адже в туристичний сезон розмістити людей у трьох готелях просто не можливо.

- У нас є два готелі привиди - «Київ» та «Турист». Останній це приватна власність, його продають вже декілька років, - каже заступник міського голови Андрій Паливода. - Готель «Київ» зараз повернули у комунальну власність, шукаємо пропозиції, мережеві готелі, які там зможуть розміститись.

У Андрія Паливоди також запитали про готель «Україна». Він повідомив, що коли з приміщення готелю виїде суд тоді це питання буде актуально розглядати. Нагадаємо, цьогоріч Ленінський (який і розташований в приміщеннях готелю "Україна") та Кіровський суди планують перенести в «Будинок правосуддя» по вулиці Волкова, 2 (будівля "Друкмашу").

- На моє переконання, це має бути готель, - додав Паливода.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама