Суспільство

"Теплоенергетик" без дозволу використовував підземні води і забруднені скидав у річки - Екоінспекція

. 2759

Понад 300 тисяч гривень за відшкодування збитків державі нарахувала Екоінспекція Кіровоградської області "Теплоенергетику".

 8544 1200x800 2

Перевірку здійснили за дорученням Прем’єр-міністра України у період з 6 по 12 лютого, повідомляє сайт інспекції.

Виявили, що підприємство здійснювало забір підземних вод, які вважаються надрами, без дозволу на спеціальне користування надрами та здійснювався скид зворотних вод у річку Грузька та у річку Сугоклея без дозволу на спеціальне водокористування та з перевищенням нормативів ГДС.

Крім того, виявили порушення у сфері охорони атмосферного повітря та поводження з відходами. За виявлені порушення природоохоронного законодавства відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та надано обов’язковий до виконання припис.

Відповідно до матеріалів перевірки комунальному підприємству пред’явлено претензії про відшкодування збитків завданих державі внаслідок самовільного користування надрами (підземними водами) на суму 344 308,71 грн.

Також пред’явлено претензію про відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного скиду забруднюючих речовин зі зворотними водами в річки на суму 6615,60 грн.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама