Суспільство

У Кропивницькому військовий пенсіонер розводить на городі мільйон підсніжників

. 7693

У Кропивницькому мільйон підсніжників на городі розводить військовий-пенсіонер.

 

390334 1

Як йдеться в сюжеті «Сьогодні», продає на місцевому ринку тільки з коренем. Виявилося, що пенсіонер чи не єдиний в Україні має всі дозволи і бореться за збільшення популяції зимових рослин.

"Державна інспекція екології – це основний документ. Потім довідка з місцевого комітету, що вирощені вони вдома", – каже Василь Ковтун.

Василь Ковтун – колишній військовий. Вирощуванням підсніжників зайнявся тридцять років тому. Після виходу на пенсію, подорожував по Криму і випадково придбав тисячу саджанців.

Зимові квіти вирощує на власному городі. Замість картоплі та інших овочів. Каже, що ці рослини невибагливі, добре розмножуються. Під час пересіву минулої весни вже нарахував понад мільйон цибулин. Головне, каже, створити природні умови і удобрити землю тирсою. Для свого сорту "Кримський галантус" привіз і трави з півострова.

Торгує підсніжниками Василь зазвичай взимку. У період природного цвітіння. За одну рослину просить всього лише 10 гривень. Адже розводить квіти не заради вигоди. Віддає перевагу збільшувати популяцію рідкісних рослин.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама