Суспільство

Кіровоградщина: дружина фермера прокоментувала конфлікт між сільською головою та фермером

. 3537

 

Ганна Болсуновська - дружина фермера з Новоукраїнського району висловила свою позицію щодо конфлікту між сільською головою Малої Тимошівки Аллою Поліщук та місцевим фермером Валерієм Болсуновським.

 

Нагадаємо, минулого тижня “Гречка” писала про те, що конфлікт між очільницею села та фермером може паралізувати роботу сільради. Тоді до редакції звернулася сільська голова, яка розповіла про те, що відбувається чергова спроба вилучення документації сільради, що може паралізувати роботу останньої. Вилучення документації мало відбутися за ухвалою суду в рамках розслідування кримінального провадження з приводу того, що сільська рада надала дозвіл на розчистку узбіччя від сухостою і це нанесло збиток державі. До речі, розслідування було розпочате за зверненням місцевого фермера Валерія Болсуновського. А у нього з сільською головою вже не перший рік тривають конфлікти. Свідчення цьому, зокрема, є заяви до поліції як з однієї, так і з іншої сторони.

Наразі, за словами дружини фермера - Ганни Болсуновської, їх родина потерпає від інформації у ЗМІ стосовно цього конфлікту. Вона заперечує всі звинувачення в їх сторону. І каже, що сільська голова працює на публіку.

- У її словах жодної правди немає. Вона звикла працювати на публіку, - розповідає Ганна Болсуновська. - Зайдіть на 36 сесію Помічнянської міської ради, де вона розповідає, що в неї 2000 га землі при річному бюджеті 2,2 млн. Порахуйте 39 тисяч коштує один гектар на 12%, то виходить 9 мільйонів.

Крім того, дружина фермера розповідає, що не було ніякого рішення суду про сплату 250-тисячного штрафу, як і не було проведення світла по селі з того штрафу.

- Була планова перевірка і на цьому все, - каже Ганна Болсуновська. - Це була планова перевірка по нарахуванню прибуткового податку, ЄСВ, військового збору. При нарахуванні паїв голова фермерського господарства видає наказ, щоб надати людям допомогу. І замість людей фермерське господарство за рахунок своїх бюджетних асигнувань, прибутків, перерахувало за людей прибутковий податок. Оця сума, яку ми заплатили за людей і залишилася неоподаткованою. Податкова нам дорахувала та нарахувала штрафні санкції. 180 тисяч ми перерахували в бюджет. Але ці кошти їй не надійшли. Що вона розказує, що світло за ці кошти провела. Світло провели ще в 2014 році. Її там і близько не було.

А ще дружина фермера розповідає як чоловік допомагає громаді.

- У 2019 році голова фермерського господарства особисто перерахував 20 тисяч на районну лікарню для придбання ліжок для важкохворих. Вона не знає про те, що Болсуновський робив ремонти у місцевому ФАПі, закупив медичне обладнання, кушетки, поставив вікна, двері. Цього вона не знає, бо її там і близько не було.

А ще пані Ганна каже, що просили у сільської голови доступу до публічної інформації, проте не отримали відповіді.

- Ми їй взятку не дали, тому вона і роздула цей скандал, - зазначила пані Болсуновська. - Чому такий кіпіш підняла, якщо приїхали перевіряти державну установу? Чому всіх журналістів повідомили - якщо приїхали перевірити: є витрата бюджетних коштів чи немає. Чому якщо ми зверталися до неї надати доступ до публічної інформації - жодної відповіді?

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама