Суспільство

Перейменування вулиці Декабристів у Кропивницькому розглянуть на міськвиконкомі

 Автор: Ірина Маслюкова. 5357

Питання перейменування вулиці Декабристів на вулицю Володимира Панченка, літературознавця, письменника, Почесного громадянина міста розглянути сьогодні під час засідання топонімічної комісії. 


IMG 3170

- В місті є два томоніма, пов’язані з декабристами: є вулиця і провулок Декабристів. Двічі на топонімічній мапі позначено декабристський рух, - каже місцевий історик Юрій Митрофаненко. - Вулиця Декабристів, яку пропонуємо перейменувати наближена до вулиці Шевченка, що веде до університету, де тривалий час працював Панченко і де він сформувався як науковець.Останні роки життя були пов’язані з вулицею Декабристів, де є бібліотека імені Євгена Маланюка, де Панченко проводив заходи, були презентовані його книги.

За словами Митрофаненка, родичі Панченка ідею перейменування підтримують.

Комісія більшістю голосів прийняла рішення, аби питання перейменування вулиці Декабристів на Володимира Панченка розглянув виконком, а потім на сесії.

Натомість начальниця управління культури і туризму Анни Назарець відзначила, що в рамках юридичної процедури також будуть потрібні підписи всіх мешканців вулиці про погодження перейменування.

Нагадаємо, цьогоріч також перейменували Центральну міська бібліотеку, яка нині носить ім’я Володимира Панченка.

85254217 1576675462485109 8202643449455837184 n

Поширюйте

Коментуйте