МОН встановить мінімальні ціни на контрактне навчання в університетах

09:44, 28 Лютого, 2020

Під час вступної кампанії 2020 року МОН встановить мінімальні ціни на контрактне навчання в університетах.

 

Про це під час зустрічі у Кропивницькому 28 лютого повідомив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Мова йде про третину спеціальностей, таких як, наприклад, право, маркетинг, міжнародні відносини і подібне. Таке рішення прийняли тому, що зараз виникає ситуація коли за студента державної форми навчання з бюджету платить університету вдвічі більше ніж студент-контрактник.

Замміністра вважає, що за рахунок занижених ціни на контрактне навчання деякі університети просто демпінгують ціни та завдають економічну шкоду конкурентам.

“На цю вступну кампанію вимога буде ставити плату за контрактне навчання не менше 60% ніж платить держава за студента-бюджетника,” – каже Стадний.

Від впровадження таких змін очікують перетікання на контракт на ті спеціальності, де не буде регульованої ціни на контракт, зменшиться кількість контрактників на популярних спеціальностях.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому районі в ДТП травмувались п’ять людей (ФОТО)
photo 2020 02 27 14 55 08
pol
На Кіровоградщині затримали чоловіків, які займалися крадіжками в п’яти областях (ФОТО)
Читайте також

У Кіровоградському районному суді 19 квітня продовжили розгляд справи з обвинувачення колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського у перевищен...

19:22, 19 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:07, 19 Квітня, 2024

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура....

17:38, 19 Квітня, 2024