Суспільство

Реконструкція Набережної в Кропивницькому: відбуваються підготовчі проєктні роботи

. 4325

В рамках реконструкції набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Вокзальної нині працюють над заключенням договору на розробку проєктно-кошторисної документації.

 nab

Про це повідомляє міська рада у відповіді на розгляд електронної петиції про будівництво об’єктів інфраструктури в місті.

- Проєктною організацією ТОВ «АБРІС» ЛИБІДЕЯ» розроблено техніко-економічне обґрунтування по даному об’єкту, та отримано позитивний висновок від експертної організації ТОВ «Перша Приватна Експертиза». Наразі готується проєкт договору з проєктною організацією ТОВ «АБРІС» ЛИБІДЕЯ» на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція набережної річки Інгул від вул. Михайлівської до вул. Вокзальної в м. Кропивницькому» на першу чергу будівництва, - мовиться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, торік міський голова Андрій Райкович говорив, що питання реконструкції Набережної міста - понад 200 млн грн, що є більше половини річного бюджету розвитку Кропивницького. Загалом проєкт Набережної міський голова пропонував впроваджувати поетапно, а також залучати кошти з держбюджету.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама