Суспільство

Українців запросили тестити інтерактивну мапу доріг

. 2018

 

За допомогою інтерактивної мапи Укравтодору можна поскаржитися на яму на дорозі чи сміття на узбіччі. Мовиться про дороги державного значення.

1 copy

Наразі інтерактивна мапа Укравтодору працює в тестовому режимі і її можуть протестити всі охочі за посиланням https://map.ukravtodor.gov.ua/.

За інформацією Держагентства автомобільних доріг України, завдяки інтерактивній мапі можна буде контролювати дотримання програми будівництва і ремонтів; отримувати актуальну інформацію про стан проїзду (ремонтів, ДТП, перекриття руху, ускладнення руху), про об’єкти придорожнього сервісу, розташування паркінгів та аварійно-небезпечних ділянок, погодних умов на дорогах.

84698 copy

Кіровоградщина: вже є одна заявка на вирішення дорожньої проблеми 

Також є окремий модуль звернення — це функція мапи, за допомогою якого можна надсилати до Укравтодору інформацію про існуючі проблеми, які перешкоджають комфортному проїзду (незадовільний стан доріг, перешкоди руху, події на дорогах тощо).

«Принцип роботи модуля звернення доволі простий. Громадянин їде автомобільною дорогою — у процесі руху у нього виникають питання. Наприклад, відсутнє освітлення, сміття на узбіччі, вибоїна, перешкода руху тощо. Тепер він має можливість з допомогою браузера напряму звертатися до Укравтодору. Звернення потрапить до диспетчера, а громадянин надалі зможе відстежувати статус його опрацювання і виконання», – розповів директор ДП «Укрдорзв'язок» Вадим Горюшко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама