Суспільство

Кіровоградська область підготувалася до старту ремонту місцевих доріг навесні

. 1933

 

На Кіровоградщині вже розпочали реалізацію президентської програми «Велике будівництво», що має стартувати в Україні з 1 березня.

 

IMG 5496

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація, мовиться про початок ремонтних робіт на об’єктах поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної форми власності.

Наразі підрядні організації розпочали підготовчі роботи на таких об’єктах: О120205 “Тишківка-Калмазове-Первомайськ” (Вільшанський район), О121901 “Світловодськ-Миронівка-Діброви” (Світловодський район).

Крім цього, триває підготовка до поточного середнього ремонту на вулиці Чумацька в селищі Петрове та проводяться аварійні роботи з відновлення штучної споруди на дорозі О122103 “Устинівка-Мальчевське-Докучаєве-Новий Буг” в Устинівському районі. Замовником вищевказаних робіт виступає державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг».

Нагадаємо, як повідомили на Раді регіонального розвитку громад і територій, на Кіровоградщині в 2020 році в рамках програми «Велике будівництво» планується ремонт 111,3 км доріг загального користування місцевого значення. На це виділено 892 млн грн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама