Суспільство

Кіровоградщина: донори крові отримали призи за участь у акції

. 2324

 

28 лютого в Маловисківській станції переливання крові серед учасників акції «Здай кров – врятуй життя» відбувся розіграш подарункових сертифікатів на 1000 та два по 500 грн, наданих благодійниками.

IMG 3330

Про це повідомляє Маловисківська міськрада.

За словами головного лікаря Маловисківської СПК Миколи Крикуненка, за час проведення акції в ній взяли участь 109 донорів, шість осіб здавали кров вперше. Із загальної кількості донорів, які здали кров за час акції – 16 жінки, решта – чоловіки. 52 донори – зі с. Смоліне, 37 – з м. Мала Виска, решта – з інших населених пунктів Маловисківського району.

IMG 3317

Подарунки в результаті розіграшу отримали: сертифікат на 1000 гривень – М.С. Верлан (Смоліне), на 500 гривень – почесний донор В.М. Логвиненко (Смоліне) та О.М. Єльніков (м. Мала Виска).

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Алла Жовтило повідомила, що на нещодавній сесії депутати підтримали Програму розвитку донорства крові та її компонентів у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2021 роки та виділили 70 тисяч гривень на придбання апарату запаювача ПХВ трубок. Він необхідний в процесі заготівлі крові та переробці її на компоненти.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама