Суспільство

На осінь у Кропивницькому може з'явитись перша велодоріжка

. 3636

Міськрада готується заключити договір на створення проєкту створення у Кропивницькому першої велодоріжки.

 

4974912a a2d4 49ee 9fea d0079b18fe62 copy

Таку інформацію озвучила начальниця управління ЖКГ Тетяна Савченко сьогодні, 6 березня, під час зустрічі секретаря міської ради Андрій Табалов з активістами проєкту Велокроп.

Нагадаємо, проєкт першої велосипедної доріжки "Велокроп" переміг у конкурсі громадського бюджету. Мова йде про 12-кілометрову доріжку від парку “Козачий острів” до вулиці Попова (поліклініка №5) та проспекту Університетського через територію Дендропарку.

За словами заступника міського голови, а також велоактивіста Андрія Паливоди, раніше вже проводили перемовини з корпорацією "ХХІ сторіччя", орендарями парку, які обіцяли цю частину велодоріжки зробити за свій кошт.

Після створення проєкту, приблизно в квітні, буде проведено тендер на виконання робіт результати якого будуть відомі влітку, а після - самі роботи, які мають зайняти кілька тижнів. Тобто очікувати на велодоріжку можна приблизно в вересні.

Присутні активісти хотіли б пришвидшити роботи, проте вплинути на вимоги законодавства неможливо.

"На тендерну процедуру Прозоро ми немаємо ніякого впливу. Це виключно залежить від того як працює програма і як люди подаються і виготовляють цю документацію. Максимум, що ми можемо зробити це повідомити підрядників, щоб вони надавали пропозиції", - каже секретар міськради Андрій Табалов.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама