Суспільство

Експрацівниця судилася з роботодавцем за зміну формулювання причини звільнення

. 1652

 

У Кропивницькому суд зобов’язав підприємство внести зміни до наказу про формулювання причини звільнення, вказавши причиною звільнення - «за згодою сторін».

1458238247 zvyilnennya za vlasnim bazhannyam copy

Як повідомляє Кропивницький місцевий центр з надання БВПД, до них звернулася жінка з проханням надати їй правову допомогу про зміну формулювання причини звільнення та внесення змін до наказу про звільнення.

Жінка працювала на підприємстві на посаді торговельного агента. Дізнавшись, що в неї серйозна хвороба, яка потребує оперативного втручання та післяопераційного лікування, вона написала заяву на звільнення з посади за згодою сторін (ч.1 ст. 36 КЗпП України) та надіслала її на внутрішню електронну адресу підприємства. Також дану заяву вона надіслала рекомендованим листом на поштову адресу з заявою про видачу трудової книжки та листами непрацездатності, які підтверджували, те що вона не перебувала на робочому місці з поважних причин.

Коли жінка отримала трудову книжку, то дізналась, що вона була звільнена з займаної посади на підставі п. 4 ст. 40 КЗпП України за прогул без поважних причин. З розпорядженням про звільнення з роботи вона не була ознайомлена, а причина її звільнення в майбутньому може призвести до того, що вона не зможе влаштуватися на роботу.

Наталія Цуцман, фахівчиня Кропивницького місцевого центру з надання БВПД, узгодивши правову позицію з клієнткою, підготувала та подала до суду позовну заяву про зміну формулювання причин звільнення та внесення змін до наказу про звільнення.

Ленінський районний суд міста позовні вимоги задовольнив повністю, зобов’язавши підприємство внести зміни до наказу про формулювання причини звільнення, вказавши причиною звільнення ч.1 ст.36 КЗпП України («за згодою сторін»).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама