Суспільство

Уряд запропонував ввести карантин у навчальних закладах через коронавірус

. 6243

Кабмін пропонує на три тижні ввести карантин в навчальних закладах через небезпеку поширення коронавірусу.

8bcdc22607836f793eabb9c13de97350

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Кабмін під час сьогоднішнього засідання, 11 березня, запропонував введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб (крім заходів державної необхідності). Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. А також запропонував ввести карантин у навчальних закладах до початку квітня.

Крім того, на урядовому засіданні прийняли рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня вирішили заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Відзначимо, раніше мовилося про те, що рішення про запровадження карантину у навчальних закладах прийматимуть голови ОДА.

Нагадаємо, в Кіровоградській області з 9 березня до 1 квітня ввели обмеження на проведення масових заходів. Також в області планується збільшити кількість інфекційних боксів на випадок поширення коронавірусу.

За даними МОЗ, в країні станом на 11 березня лабораторно підтверджено лише один випадок коронавірусу в чоловіка з Чернівців, який повернувся з Італії. Ще один зразок перебуває на стадії дослідження.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама