Суспільство

В Україні від завтра введуть карантин в навчальних закладах - уряд (ОНОВЛЕНО)

. 6621

Від завтра, 12 березня, в країні в дитячих садочках, школах і вишах стартує карантин, оголошений Урядом в рамках дій для убезпечення українців від поширення коронавірусу.

 8bcdc22607836f793eabb9c13de97350

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні, 11 березня, під час брифінгу, яке транслювало онлайн ТСН.

Мовиться про три тижні карантину (до 3 квітня) в навчальних закладах, аби недопустити надзвичайної епідемічної ситуації з поширення коронавірусу в країні.

Натомість, що робити батькам, із зведенням раптового карантину в навчальних закладах, прем’єр-міністр так і не пояснив.

- З батьками і дітьми будемо дивитися і говорити вже по мірі того… Є законодавчі процедури, як діяти під час карантину. Так і будемо діяти згідно з чинним законодавством, - каже Дмитро Шмигаль.

Натомість про карантин в навчальних закладах області пресслужба голови Кіровоградської ОДА “Гречці” наразі не підтвердила.

Міська рада Кропивницького у свою чергу повідомила, що у місті школи і садки 12 березня ще працюватимуть, а що буде далі - вирішуватимуть завтра.

Також сьогодні на засіданні Кабміну прийняли рішення про обмеження на проведення масових заходів: спортивних, культурних за участі до 200 осіб (крім засідань Верховної Ради, обласних рад).

Також прем’єр-міністр повідомив про скасування авіасполучення наразі з Італією.

Від завтра також з 219 пунктів пропуску на кордоні працюватимуть 49.

До червня діятиме заборона експорту товарів протиепідеміологічного призначення (зокрема масками).

У такий спосіб, за словами прем’єр-міністра, хочуть затримати поширення кронавірусу країною. Адже, за словами прем’єр-міністра, спад коронавірусної епідемії в світі очікується вже влітку.

Відзначимо, що за даними МОЗ, в країні станом на 11 березня лабораторно підтверджено лише один випадок коронавірусу в чоловіка з Чернівців, який повернувся з Італії. Ще один зразок перебуває на стадії дослідження.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама