Суспільство

Школи і дитсадки Кропивницького завтра не підуть на карантин - міськрада (ОНОВЛЕНО)

. 15491

Школи і дитсадки Кропивницького, попри заяви уряду про всеукраїнський карантин аби протидіяти коронавірусу, завтра не підуть на карантин.

 школа 2

Як повідомляє сайт міськради, сьогодні, 11 березня, у міській раді Кропивницького розпочалося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Після отримання інформації від начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, начальника управління освіти Лариси Костенко та радника міського голови з питань санітарно-епідеміологічної безпеки Івана Касьяненка, комісія вирішила не оголошувати карантинні заходи у закладах освіти від четверга, 12 березня.

У той же час, члени комісії не закрили своє засідання. Керівники виконавчих органів міської ради отримали доручення підготувати пропозиції для протокольного рішення щодо запровадження заходів протидії розповсюдженню захворювань на коронавірусну інфекцію на території обласного центру.

Комісія продовжить свою роботу у четвер, 12 березня. Навчальний процес у закладах освіти Кропивницького триватиме до прийняття спеціального рішення у штатному режимі.

Згодом журналістам пресслужба міськради повідомила, що комісія ТЕБ та НС продовжила роботу все-таки сьогодні і напрацювала інше рішення, яке згодом має з'явитися на сайті міськради Кропивницького. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама