Суспільство

З магазину на Кіровоградщині вилучили з обігу протерміновану продукцію

. 3118

 

Фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час планової перевірки магазину в Знам'янці виявили низку порушень.

 

Як повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, магазин не має державної реєстрації, порушені вимоги чинного законодавства про поводження з харчовими продуктами.

Так у фізичної особи-підприємця відсутні підтверджуючі документи про походження м'яса курячого замороженого, серця свинячого замороженого, риби замороженої, масла солодковершкового, печінки курячої; в продажу знаходиться продукція власного домашнього виробництва (мед).

Також під час перевірки фахівці Держпродспоживслужби виявили в торговельній залі протерміновану продукцію, а в одній морозильній камері були порушені вимоги до товарного сусідства. Крім того, солодковершкове масло зберігалося в холодильнику при температурі +8°С, в той час як температурний режим зберігання вершкового масла становить від 0 до -5°С.

За результатами перевірки фізична особа-підприємець отримала припис про усунення виявлених порушень до встановленого терміну. Також суб’єкт господарської діяльності вилучив зазначену продукцію з обігу.

Після встановленого строку фахівці Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби області позапланово перевірятимуть цей торговельний заклад на предмет виконання припису. Натомість невиконання припису передбачає накладання штрафу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама