Суспільство

Громада на Кіровоградщині має припинити роботу громадських закладів харчування

. 4077

 

Сьогодні Приютівська ОТГ під час позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розглянула і ввела низку заходів із запобігання поширенню COVID-2019.

 t 1 tim mossholder 298394 unsplash

Про це повідомляє сайт громади.

Приютівська ОТГ надасть фінансову допомогу КНП «Олександрійська центральна районна лікарня» для закупівлі виробів медичного призначення, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

У межах комісії фахівці рекомендували обмежити доступ громадян до адміністративних будівель об’єднаної територіальної громади, максимально перевести обслуговування населення в телефонний або онлайн-режим. А також припинити роботу громадських закладів харчування та обмежити доступ до закладів харчування, що працюють при виробничих підприємствах. Рекомендуватимуть перевізникам здійснювати дезинфекцію транспортних засобів після виконання кожного рейсу.

Серед інших рекомендацій, максимально обмежити:
- пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби;
- проведення культурних, спортивних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за участю громадян, виключити планування таких заходів до стабільної ситуації;
- скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі заходи та засідання (за винятком виключних випадків).

Також зроблять облік громадян, які впродовж останніх днів перебували в країнах, де зареєстровано циркуляцію коронавірусу.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама