Суспільство

Через коронавірус в Україні обмежили пасажирські перевезення

. 3878

 

Кабмін прийняв рішення про обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

 

74895983 2498095770281565 525219743762743296 n

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Постановою введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі від 17 березня до 3 квітня.

Заборонено з 18 березня по 3 квітня:
- на усій території держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

- перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

З 18 березня до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

При цьому АТ «Укрзалізниця» дозволили здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ, або ж міжнародному залізничному сполученні за погодженням Мінінфраструктури, МЗС та Держприкордонслужбою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама