Суспільство

На Кіровоградщині підприємців оштрафували майже на 240 тисяч гривень

. 6869

 

Торік у ході перевірок фахівцями управління Держпродспоживслужби області встановлено порушення вимог технічних регламентів у всіх 170 зразках продукції.

 

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Мовиться про такі порушення: низьковольтне електричне обладнання (119), іграшки (23), радіообладнання - телефони (10), миючі засоби (17), а також фасування продукції (1). За ці порушення передбачена відповідальність згідно з п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Відповідно до результатів перевірок прийнято 340 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів про усунення формальної невідповідності, зокрема 170 рішень про тимчасову заборону надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності, та винесено 73 постанови про накладання штрафів.

За введення в обіг продукції, що не відповідає встановленим вимогам, до суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції на суму 239 800 грн, з них добровільно сплачено 190 800 грн.

Для проведення лабораторних експертиз про безпечність та якість нехарчової продукції у суб’єктів господарювання відібрано 90 зразків продукції (іграшки, низьковольтне електричне обладнання). За результатами випробувань встановлено, що всі перевірені зразки не відповідали встановленим вимогам.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама