Суспільство

Підприємці Кропивницького відкриють благодійний фонд для закупівлі додаткового медобладнання

. 2368

Міський голова Кропивницького запропонував підприємцям об’єднатися, і створити Благодійний фонд, кошти якого, в разі потреби, можна буде використати для закупівлі апаратів інтенсивної вентиляції легень, засобів індивідуального захисту для медперсоналу тощо.

Screenshot 1 copy

Як повідомляють на сайті міськради, сьогодні, Андрій Райкович провів зустріч з керівниками найбільших у Кропивницькому промислових підприємств. У зустрічі взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов і головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх.

– Сьогодні інфекційне відділення міської лікарні – одне з кращих в Україні за можливістю надавати допомогу хворим на інфекційні захворювання. Медичний персонал тут повністю готовий до роботи. Разом з тим, для підняття рівня надання медичної допомоги, особливо у разі масових захворювань, ми вже забронювали доставку у ЦМЛ додаткового медичного обладнання. Три апарати інтенсивної вентиляції легень у четвер надійдуть до Кропивницького. До речі, це останні апарати, які були в наявності на складі в Україні. Ще п’ять подібних апаратів можна буде придбати через десять днів - вони наразі в дорозі. Така кількість медичної апаратури дозволить забезпечити життєвонеобхідними для хворих процедурами у всіх інфекційних боксах,- каже Андрій Райкович.

Організаційні моменти з відкриття благодійного рахунку та його адміністрування учасники зустрічі поклали на Костянтина Чередника, генерального директора «Фірма Ласка».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама