Суспільство

Кіровоградщина: за тиждень розпочнеться тимчасова заборона на вилов риби

. 2789

 На Кіровоградщині розпочинається нерест і тимчасова заборона на вилов риби.

foto copy copy copy

Кіровоградський рибоохоронний патруль нагадує, нерест - це головний та найважливіший період у риби.

Від того, наскільки успішно та вдало він пройде - залежать майбутні запаси водних біоресурсів. Тому в області встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах.
Терміни заборони здійснення любительського та спортивного рибальства:
- у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками - з 25 березня по 09 червня;
- у всіх річках та їх кореневих водах - з 01 квітня по 30 червня.

У цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

«Просимо громадян, небайдужих рибалок, активістів та інші громадські спілки долучатися до охорони водних біоресурсів та допомагати в спільній справі задля збереження та відтворення водних біоресурсів на Кіровоградщині», - закликав в.о. начальника управління Державного агентства рибного господарства в Кіровоградській області Олександр Недбайло.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Кіровоградщини: (067) 479-58-21.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама